PortalViP
5 info@portalvip.pl 
URODA
OPINIE FINANSE CAFE NEWS


Makijaż Walentynkowy od BIENIASZ MAKEUP
1
Walentynki już jutro, z pewnością wiele Pań wybierze się na randkę lub imprezę z okazji Dnia Zakochanych. Niezależnie od tego, jakie mamy plany, warto pomyśleć o makijażu, którym oczarujemy ukochanego.

Moja dzisiejsza propozycja jest typowo walentynkowa - główną role gra tu więc fuksjowy matowy cień, wzmocniony w zewnętrznym kąciku oka głębokim fioletem i bordo. Wszystkie cienie muszą być dokładnie roztarte, tak by miękko przechodziły między sobą, tworząc mgiełkę koloru, bez wyraźnych granic. Intensywność makijażu możemy wówczas łatwiej kontrolować, stopniują do odpowiadającego nam poziomu. Całość zyskuje nieco więcej wyrazu dzięki dwukolorowej, mocno wyciągniętej na zewnątrz kresce. Oczywiście z tego elementu możemy zrezygnować, jeśli nie czujemy się dobrze w kresce lub jej wykonanie sprawia nam trudności. Makijaż będzie wówczas lżejszy, bardziej subtelny.

1
Postawiłam na mocne rozświetlenie cery, aby wyglądała świeżo i nieskazitelnie. Róż na policzkach dodaje trójwymiarowości twarzy, ale nie gra głównej roli.

Usta utrzymane są w podobnej co oczy kolorystyce, aby całość była spójna.


Więcej na :
http://bieniaszmakeup.blogspot.com/2017/02/makijaz-walentynkowy.html

jak również:

https://web.facebook.com/bieniaszmakeup/?fref=ts

Źródło: Bieniasz MakeUp

1 1 1

CAFE NEWS
URODA
OPINIE
FINANSE
FACEBOOKwww.marketingvip.pl