PortalViP
5 info@portalvip.pl 
URODA
OPINIE FINANSE CAFE NEWS


Makijaż Karnawałowy od BIENIASZ MAKEUP

1Karnawał trwa, jest to czas zabawy i koloru, czas szaleństwa. Właśnie teraz mamy sposobność puszczenia wodzy fantazji i wypróbowania najbardziej zwariowanych pomysłów na makijaż. Jeśli mowa o makijażu karnawałowym, moim pierwszym skojarzeniem jest błysk, a skoro ma być błyszcząco, to musi być brokat. Pamiętajmy jednak o kilku wskazówkach, które pomogą zachować równowagę w tym co "dzieje się" na naszej twarzy. Proponuję zdecydować się na jeden akcent przewodni, do którego będziemy dostosowywać pozostałe elementy makijażu (czasami mniej znaczy więcej). Jeśli na oczach pojawia się błyszczący produkt, warto żeby usta pozostały matowe (choć niekoniecznie jasne), policzki powinny być dopełnieniem makijażu, nie przesadzajmy więc z aplikacją różu czy rozświetlacza, jeśli zadbałyśmy odpowiednio o cerę, jej perfekcyjny wygląd nie będzie wymagał zbyt wielu ozdobników. Doklejenie sztucznych rzęs dopełni całości i pięknie podkreśli oczy, choć oczywiście jest tylko opcjonalnym krokiem.

1Moja dzisiejsza propozycja nie jest może szczytem ekstrawagancji, ale z pewnością przypadnie do gustu paniom, które lubią błyszczeć. Nie ma znaczenia, czy wybieramy się na domówkę, czy na karnawałowy bal, prezentowany makijaż sprawdzi się w wielu okazjach.

Zachęcam wszystkie panie do eksperymentowania i zabawy z makijażem, pamiętajcie że jedynym ograniczeniem jest tylko wasza wyobraźnia. Pędzle w dłoń!

Wielkimi krokami zbliżają się Walentyki, już niebawem podzielę się ze wszystkimi paniami moimi pomysłami na makijaż na tę okazję.


Więcej na :
http://bieniaszmakeup.blogspot.com/2017/01/makijaz-karnawaowy-czyli-brokat-w-roli.html

jak również:

https://web.facebook.com/bieniaszmakeup/?fref=ts

Źródło: Bieniasz MakeUp

1 1

CAFE NEWS
URODA
OPINIE
FINANSE
FACEBOOK



www.marketingvip.pl