PortalViP
5 info@portalvip.pl 
URODA
OPINIE FINANSE CAFE NEWS
Zaproszenie na bezpłatne szkolenie…


portalvip.pl portalvip.pl portalvip.pl

Zaproszenie na bezpłatne szkolenie…

 

Od 30 kwietnia 2018 r. zaczyna obowiązywać nowe Prawo Dla Przedsiębiorców (szczegóły na www.portalvip.pl). Jest to kolejna zachęta jak i ułatwienie do rozpoczęcia działalności gospodarczej lub zalegalizowania obecnej. W większości przypadków barierą nie do pokonania jest brak środków finansowych. Oczywiście istnieją dotacje, pożyczki „na start” oferowane przez banki jak również unijne fundusze inwestycyjne, można też pożyczyć od rodziny czy krewnych…można też pierwsze pieniądze po prostu zarobić. Klasycznym przykładem jest szeroko rozumiane pośrednictwo, które nie wymaga praktycznie żadnych nakładów finansowych.

W pośrednictwie finansowych na początku „kariery” nie wymaga się w gruncie rzeczy żadnych nakładów finansowych. Decydującym kryterium gwarantującym sukces finansowy to umiejętność pozyskiwania klientów, własna wiedza i umiejętności sprzedażowe, które są nieodzowne w każdym biznesie. Dlatego też warto spróbować swoich sił w tego typu działalności gospodarczej, ponieważ tak naprawdę sprawdzamy nasze umiejętności „biznesowe” nie ponosząc praktycznie żadnego ryzyka. Jednocześnie otrzymujemy całkowicie za darmo profesjonalne szkolenia z zarzadzania, ekonomii, rynków finansowych jak również z profesjonalnego pozyskiwania klienta oferując określone produkty finansowe. Jest to bardzo znacząca inwestycja, na którą w zasadzie nie wydajemy przysłowiowego grosza, a umiejętności i nawyki które w sobie wytworzymy i wypracujemy będą procentować w codziennym życiu bez względu na to, gdzie będziemy pracować i co będziemy w swoim życiu robić.

Profesjonalne pozyskiwanie klienta to szkolenie, za które na wolnym rynku trzeba zapłacić kilka a niekiedy nawet kilkanaście tysięcy zł. W przypadku pracy lub współpracy z firmą pośrednictwa finansowego, wykonując taką działalność gospodarczą nie dość, że nic nie płacimy, uczymy się praktycznego wykonywania zawodu to jeszcze na tym całkiem nieźle zarabiamy.

Kolejną korzyścią, którą uzyskujemy, a w tradycyjnym biznesie jest nieodzowna to kontakty… Proponując gotowe produkty finansowe poznajemy ciągle nowych ludzi, ich problemy i sposoby ich rozwiazywania, ich sposób na prowadzenie swojego biznesu, gdzie w tradycyjnych kontaktach nigdy byśmy się nie dowiedzieli w jaki sposób dana działalność gospodarcza jest prowadzona.

Umiejętność prowadzenia lokalnego marketingu, gdzie musimy umieć zaistnieć ze swoją działalnością gospodarczą, swoja ofertą produktową obok międzynarodowych korporacji „biznesowych” i przebić się z tą ofertą do „zwykłych konsumentów” jest po prostu bezcenna. Musimy być skuteczniejsi niż profesjonalne, duże i zawodowo zajmujące się marketingiem agencje reklamowe. Tej umiejętności też uczymy się nie wydając ani grosza…

Zapraszamy do rozpoczęcia współpracy z firmą Aegon Biuro Sprzedaży w Rzeszowie, Kancelarią Rachunkową i Podatkową, Firmą Consultingową Five Consulting FPG, Firmą Marketingową MarketingViP, poznania świata finansów, sprawdzenia swoich umiejętności, na szkolenia z zakresu zarzadzania, ekonomii, rynków finansowych jak również z profesjonalnego pozyskiwania klienta oferując określone produkty finansowe lub wykonując tradycyjne czynności biurowe…

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt lub przesłanie swojego CV pod nr tel. 531 165 574 lub e-mail biuro@aegonrzeszow.pl

Prosimy o umieszczenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych”

Zapraszamy… Rzeszów 2018 / M.P


CAFE NEWS
URODA
OPINIE
FINANSE
FACEBOOKwww.marketingvip.pl