PortalViP
5 info@portalvip.pl 
URODA
OPINIE FINANSE CAFE NEWS

MK CAFE - Kawa świeżo palona
1 1 1

Kawa niezmiennie od lat pozostaje w Polsce jednym z najpopularniejszych napojów. Kawa stała się nie tylko napojem, ale też pasją i trendem.

W wielu krajach coraz popularniejsze stają się niewielkie palarnie, które prażą kawę specjalnie na zamówienie. Wynika to z największego trendu w kawie jakim jest świeżość. By kawa była świeża konieczne jest zebranie świeżych ziaren i dostarczenie ich do klientów w kilka dni po uprażeniu, a następnie zmielenie tuż przed zaparzeniem. Taka kawa charakteryzuje się niespotykaną intensywnością smaku i aromatu. Trend ten wpisuje się w indywidulane podejście do potrzeb kawosza, który może wybierać najwyższej jakości kawę pochodzącą z regionów słynących z uprawy kawowca czy też wybierać jedną z licznych metod parzenia, które wydobędą z ziaren różne walory smakowe.

MK Cafe uruchomiła  w tym roku autorski koncept kawy świeżo palonej MK Cafe Fresh, który odpowiada na wiele z tych potrzeb – oferta świeżo palonej kawy, dostarczanej do klienta w momencie, gdy parametry produktu są najlepsze – najpełniejszy smak i najintensywniejszy aromat. To jak z świeżo wypieczonym chlebem. Chleb, wyjęty wprost z pieca i ten, który ma już kilka dni będzie miał podobny smak, ale intensywność smaku chleba, który jest jeszcze ciepły będzie nieporównywalna. Taki produkt ma to „coś”, dzięki czemu jego smak jest wyjątkowy. W tym celu powstała specjalnie niewielka Manufaktura, w której łączymy wiedzę doświadczonych prażalników i nowoczesną technologię z  indywidualnym podejściem do każdego opakowania – wypalamy praktycznie na zamówienie. To w zasadzie zamówienie wywołuje pracę Manufaktury.

1

Źródło:

http://mkfresh.pl/kawy/brazil-yellow-bourbon-fazenda-rainha-250g.html

CAFE NEWS
URODA
OPINIE
FINANSE
FACEBOOKwww.marketingvip.pl